poniedziałek, 12 stycznia 2015

Promocje w Yves Rocher

Styczeń jest wspaniałym miesiącem, w którym można się rewelacyjnie obkupić - o ile zaoszczędziło się pieniądze, zamiast wszystkie wydać przed gwiazdką ;) Co roku obiecuję sobie, że tym razem odłożę większa kwotę na styczniowe wyprzedaże i co roku niezbyt mi to wychodzi, a pokusy są jak zwykle ogromne. Bardzo ciekawą wyprzedaż można znaleźć w sklepie internetowym Yves Rocher. Jeśli ktoś lubi kosmetyki tej firmy, to polecam śledzenie ich sklepu on-line, można tu znaleźć najlepsze okazje i zrobić zakupy korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych lub w ofercie wysyłkowej!

Co z kosmetyków do włosów mnie kusi :)


Dwa hity styczniowych przecen włosowych w e-sklepie Yves Rocher: 
płukanka octowa z malin i masa rewitalizująca

W super cenach są teraz w sklepie internetowym Yves Rocher dwa świetne produkty do włosów, które mogę w 100 % polecić: płukanka octowo-malinowa, która zamiast 24,90 kosztuje teraz 12,90 oraz maska rewitalizująca do włosów z wyciągiem z kamelii, która jest przeceniona z 32 złotych na zaledwie 12,90.


Również w promocji, choć mniej atrakcyjnej, jest mój ulubiony szampon z Yves Rocher - oczyszczający z pokrzywą do włosów przetłuszczających się, za który trzeba teraz zapłacić 9,90 zamiast 11,90 :)

Niestety, w ten weekend klientki przypuściły chyba jakiś szturm na e-sklep YR, bo większość interesujących mnie produktów jest niedostępna :( Na szczęście promocje obowiązują do końca stycznia i z pewnością zdążę się jeszcze obkupić w ulubione produkty do włosów oraz w rewelacyjnie działające kremy Lifting Bio :)

Oczywiście warto mieć konto w e-sklepie i włączony Newsletter, bo przychodzą na niego świetne kody zniżkowe, dzięki którym można upolować okazje i uzyskać dodatkowe rabaty :)

Wśród wielu produktów w dobrych cenach można się niestety naciąć na buble.Mnie Yves Rocher rzadko rozczarowuje, bardzo lubię ich produkty, szczególnie kremy do twarzy są rewelacyjne. Niestety, te nieliczne nietrafione produkty Yves Rocher o przede wszystkim szampony do włosów (z chlubnym wyjątkiem szamponu oczyszczającego oczywiście!). Wśród najbardziej nieudanych są dwa, które aktualnie są w dużej promocji i kuszą niską ceną:szampon rewitalizujący oraz do włosów ciemnych z wyciągiem z chinowca. Obydwa bardzo podrażniły mi skórę głowy - o ile szampon do włosów ciemnych dawał radę przy stosowaniu raz na kilka myć, na zmianę z innym myjadłem, to szampon rewitalizujący już po pojedynczym użyciu powodował na głowie ranki i podrażnienia, choć same włosy wyglądały bardzo ładnie. Ten do włosów ciemnych to z kolei straszny rypacz, bardzo, bardzo wysusza. Dodam, że częściej niż większość włosomaniaczek używam szamponów z sls i sama obecność tego składnika nie podrażnia mi skóry, niestety w szamponach YR często jest jakaś kombinacja SLS lub ALS, która powoduje ranki i swędzenie :(

Tych szamponów w promocji nie polecam!


1 komentarz:

  1. Nie używałam nigdy nic z YR, ale jak będę miała fundusze, to wybiorę się na poszukiwania :)

    OdpowiedzUsuń